Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Neohodnoceno

”PREMIUM-BOROVICE” PELETY Z ODKORNĚNÉ BOROVICE 100% TŘÍDA A1

Dřevěné “PREMIUM” pelety nejvyšší kvality. Při odběru ze skladu Mělník - platba pouze v hotovosti.

 

 

 

Akční nabídku LPG lze využít pouze při osobním odběru.

Momentálně nedostupné
Kód: 46
6 990 Kč –8 % 6 425 Kč / paleta 975 kg 5 586,96 Kč bez DPH
Kategorie: Pelety
Hmotnost: 990 kg
Balení v 15kg pytlích - na paletě: 65 ks
Cena za kg: 6.39 Kč
Cena za 15kg balení: 95.85 Kč
Průměr: 6 mm
Délka: Max. 3cm
Popel: 0.3%
Výhřevnost: 17.39 - 20.31 MJ/Kg
Vlhkost: 6.8 %
PremiumA1Borovice
6 990 Kč –8 %

Dřevěné “PREMIUM” pelety nejvyšší kvality v 15kg pytlích (paleta 975kg – 65 pytlů) vyrobené výhradně z odkorněného borovicového dřeva se specifickou velice světlou nažloutlou barvou bez viditelných tmavých částic (odkorněná kulatina). Bez jakékoli příměsi kůry a jiných dřevin odpovídají nejnáročnějším EU normám kvality a požadavkům výrobců kotlů. Vyrobené z pilin čistého odkorněného nábytkového dřeva.

Dle certifikátu analyzovaných vzorků splňují  technickou normu ISO 17225-2 třída A1 - s výrazně nižší popelnatostí 0,3% a vysokou výhřevností.

Vyrobeno na profesionálních  peletovacích lisech stlačením na hustotu až 1250kg/m3. Díky tomu a použitím kvalitní suroviny se nedrolí a nevzniká nadměrně prach, který je možno spatřit u méně kvalitních mnohdy i tzv. certifikovaných pelet.  

Vhodné pro všechny typy plně automatických peletových kotlů bez dalšího nastavování spalování – nasypete a topíte! 

Naše pelety jsou čistě z dřevního materiálu (tzn. neobsahují tzv. zelenou biomasu - listí, len, vojtěška, sláma atp.) tudíž při jejich spalování nejsou uvolňovány plyny s obsahem chloru a dusíku, které způsobují korozi tepelného výměníku vašeho kotle - topného zařízení, což podstatně ovlivní životnost kotle.

Na prodejním skladu v Mělníce lze zakoupit pouze ucelené palety - maloobchodní prodejny jsou vypsány v záložce MALOOBCHODNÍ PRODEJ.  

Doprava pelet je možná již od jedné palety podle ceníku na stránce Doprava, skladem jsou také na našich Pobočkách k osobnímu odběru po předchozí domluvě. Doprava se platí v hotovosti přímo dopravci podle ujeté vzdálenosti. Od 12 palet je doprava těchto pelet ZDARMA v regionu Vysočiny a Libereckého, Královehradeckého, Středočeského, Pardubického, Olomouckého, Moravskoslezského, Zlínského a Jihomoravského kraje, pokud si zákazník zajistí složení z vozu vysokozdvižným vozíkem anebo jinou manipulační technikou. Pro ostatní kraje je cena dohodou.