Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Akce

“STANDARD A+ “DŘEVĚNÉ PELETY – SMĚS TVRDÉ DŘEVO(DUB/BUK/OLŠE/BOROVICE)

48

STANDARD A+ “Dřevěné pelety – směs  tvrdé dřevo(dub/buk/olše/borovice)  –tříděná a jemně rozemletá dřevní drť je zárukou vysoké kvality za výbornou " LETNÍ " cenu (Cena za kg 4,99Kč) . Časově omezená AKCE při jednorázovém odběru nad 6ks palet 4690,- /1000Kg 

 

Pro obchodníky a velkoodběry doprava ZDARMA !!! -pouze u množství min. 22tun (ucelený kamion).

Akční nabídku LPG možno využít pouze při osobním odběru.

  • 5 990 Kč 1 125 Kč –19 %
    4 230,43 Kč bez DPH
  • Skladem
4 865 Kč / 975 kg (paleta)
Kategorie: Pelety
Hmotnost: 975 kg
Balení v 15kg pytlích - na paletě: 65 ks
Cena za kg: 4,99 Kč
Cena za 15kg balení: 74,85 Kč
Průměr: 6 Mm
Délka: Max. 4cm
Popel: 0,5%
Výhřevnost: 4323-5008 kcal/kg
 

Velmi kvalitní dřevěné pelety vyrobené na profi zařízení - velice výkonných peletovacích linkách, které jsou schopny slisovat dřevěné piliny až na hustotu 1250kg/m3.

Složení: dřevní drť borovicového dřeva a tvrdého dřeva (dub,buk,olše atd.).

Vhodné do plně automatických peletových / kombinovaných kotlů. Splňují požadavky evropských norem pelet pro automatické kotle.Mohou obsahovat minimální množství kůry tudíž je neřadíme mezi pelety klasifikace A1,ale množstvím vzniklého popela by se daly mezi tyto pelety zařadit. Naše pelety jsou čistě z dřevního materiálu (tzn. neobsahují tzv.zelenou biomasu - listí,len,vojtěška,sláma atp.) tudíž při jejích spalování nejsou uvolňovány plyny s obsahem chloru a dusíku atd. které způsobují korozi tepelného výměníku vašeho kotle - topného zařízení, což podstatně zkracuje životnost kotle. Tyto přísady jsou většinou dodávány do pelet ,které jsou určené pro tzv.sezónní prodejce-překupníky jejichž cílem zaujmout zákazníka pouze extrémně nízkou cenou na úkor kvality pelet a postupného zničení  kotle,výměníku topného tělesa..

 

Na prodejním skladu v Mělníce lze zakoupit pouze ucelené palety - maloobchodní prodejny jsou vypsány v záložce MALOOBCHODNÍ PRODEJ.  

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.