Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Neohodnoceno

Dřevěné pelety certifikované EN+A1 smrk German Flames

Kvalitní dřevěné pelety vyrobené v Německu s certifikací EN plus A1, Cena za kg 11,9kč s DPH. Pro všechny peletové kotle a krbová kamna s pneumatickým i mechanickým čištěním. Výrobce German Flames. Světle žlutá barva ,minimum popela 0,4%

Skladem
Kód: 105
16 900 Kč –32 % 11 424 Kč / ks 9 441,32 Kč bez DPH
Kategorie: Pelety
Hmotnost: 990 kg
ENplusA1 pelety smrk 1t
Výprodej
16 900 Kč –32 %

Vysoce kvalitní světlé smrkové pelety vyrobené na profi zařízení - velice výkonných peletovacích linkách, které jsou schopny slisovat dřevěné piliny až na hustotu 1250kg/m3.

CERTIFIKACE ENplus A1 - doporučována většinou výrobců kotlů.

Vhodné do plně automatických peletových / kombinovaných kotlů. Splňují požadavky evropských norem pelet pro automatické kotle. Naše pelety jsou čistě z dřevního materiálu smrkového dřeva s certifikací EN+A1 (neobsahují tzv. zelenou biomasu - listí, len, vojtěšku, slámu atp.), tudíž při jejich spalování nejsou uvolňovány plyny s obsahem chloru a dusíku atd., které způsobují korozi tepelného výměníku vašeho kotle - topného zařízení, což podstatně zkracuje životnost kotle. 

Certifikované pelety splňují požadavky jednotné normy ISO-17225-2 která určuje základní parametry a kvalitu pelet. Výrobci pelet ENplus jsou během výroby kontrolováni zda dodržují normativně stanovené parametry a během výroby jsou odebírané vzorky, které se hned zkouší z pohledu kvality. Kontrolovány jsou také výrobní proces a systém udržování kvality.

Doprava pelet je možná již od jedné palety podle ceníku na stránce Doprava. Skladová dostupnost na našich Pobočkách v Mělníku nebo Keblově bude potvrzena co nejdříve po odeslání objednávky. Doprava se platí v hotovosti přímo dopravci podle ujeté vzdálenosti. 

Zpět do obchodu