Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

O nás

Profil firmy

Zabýváme se prodejem dřevěných pelet a briket a také pelet ze slupek slunečnice.

 

Jsme dodavateli mnoha distributorů v ČR a států EU.

Nejsme pouze sezonní  překupníci  nekvalitních pelet vyráběných na neprofesionálním zařízení bez jakýchkoliv kontrol surovin a výrobních postupů – vyrábíme a prodáváme celoročně. 

Díky našim výrobním kapacitám jsme schopni dodat i větší množství pelet a briket. Našimi zákazníky jsou i soukromníci nebo firmy, které potřebují kvalitní levný způsob topení. Díky naší flexibilitě ušetříme Váš čas i peníze. Využijte také našich sezonních slev a akcí!
Dokážeme zajistit až 500 tun paliva měsíčně. 
 

Vysoká kvalita produktů. 

Výrobní proces našich produktů je průběžně kontrolván a také jsou prováděny u pelet  testy popelnatosti kde je dosahováno výsledku 0,57-0,61% u námi nejprodávanějšího typu pelet “Standard”   

Veškeré naše produkty jsou vysoké kvality! Naše pelety jsou vyráběny z dřevního materiálu bez jakýchkoli chemických příměsí. Suché dřevní pelety jsou pod vysokým tlakem a teplem stlačeny do svého válcovitého tvaru až na hustotu 1250kg / m3, což zaručuje velmi vysokou kvalitu oproti malým výrobcům, kteří nepoužívají dostačně kvalitní stroje – peletovací linky. Vzniklé granule o průměru 6mm jsou charakteristické svou výhřevností a velmi nízkým obsahem popela vhodné zejména pro plně automatické peletové kotle. Dřevěná peleta je svojí výhřevností velmi podobná hnědému uhlí, avšak obsahuje zanedbatelné množství síry. Na prodávané produkty Vám můžeme na požádání předložit protokol o provedených zkouškách. Více se o topení briketami a peletami dozvíte v naší příručce.

 

Možnost objednání bez starostí

Jako novinku, jsme pro Vás zřídili možnost objednání bez starostí. Postaráme se kompletně o Vaši objednávku až k Vám domů. Platba uskutečněna převodem na bankovní účet. Celá objednávka probíhá následujícími kroky:
1) objednání online
2) platba převodem po potrvzení objednávky a termínu dodání
3) dodání zboží již do druhého dne

 

Možnost dlouhodobé spolupráce

Vlastníte firmu se zastřešenými skladovacími prostory a vysokozdvižným vozíkem? Dokážeme Vám zajistit až 500 tun paliva měsíčně a samozřejmostí je individuální cenová kalkulace při dlouhodobé spolupráci.

Pokud máte strach, že se naše zboží neprodá, nabídneme Vám možnost odkupu a navrácení zboží zpět. Uvedené ceny jsou platné pro maloobchodní odběr – jednorázově do 10 palet. Na odběry 10 – 20 palet nabízíme individuální ceny. Cenu Vám vykalkulujeme dle Vaší objednávky. Nabízíme zajímavé velkoobchodní ceny při odběru nad 22t s dopravou po ČR zdarma!


Uskladnění a přeprava

Námi nabízené pelety jsou baleny v polyethylenových pytlích po 15kg, čímž je umožněna snadná manipulace. Na paletě je 66 - 73 pytlů (dle aktuální nabídky) zajištěných proti posuvu. Naše produkty by se měly skladovat minimálně pod přístřeškem. Více informací o skladování se dozvíte v naší příručce. Přepravní paleta pro naše zákazníky není zálohována.

 

Cirkulární ekonomika

V našich aktivitách zastáváme principy udržitelnosti, cirkulární ekonomiky, ve kterých se neustále snažíme zlepšovat.

Jsme zapojeni do Systému sdruženého plnění EKO-KOM, při kterém zpětně odebíráme svůj odpad a využíváme ho.

Osvědčení EKO-KOM

 

 Spolupracujeme s výrobci kvalitního českého podpalovače https://www.podpalovac.eu/ .

Zpět do obchodu