Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

“STANDARD A Plus “DŘEVĚNÉ PELETY –směs tvrdého dřeva -BOROVICE)

88

STANDARD A plus “Dřevěné pelety – směs tvrdého dřeva a borovice)  – dřevěné pelety za výbornou cenu " . Cena do 3x palet  4,99 kč za kg. 

 

Velice kvalitní dřevěné pelety vhodné pro automatické kotle jak s pneumatickým tak i mechanickým čištěním hořáku s velmi nízkou popelnatostí srovnatelnou s premiovými peletami.

Akční nabídku LPG možno využít pouze při osobním odběru.

  • 5 990 Kč 1 125 Kč –19 %
    4 230,43 Kč bez DPH
  • Skladem
4 865 Kč / 975 kg (paleta)
Kategorie: Pelety
Hmotnost: 975 kg
Balení v 15kg pytlích - na paletě: 65 ks
Cena za kg: 4,99 Kč nad 3xpalety 4,69kč
Cena za 15kg balení: 74,85 Kč
Průměr: 6 Mm
Délka: Max. 4cm
Popel: do 0,5%
Výhřevnost: 4323-5008 kcal/kg
Upozornění !!! : Zjistili jsme ,že někteří prodejci se snaží pod stejným označením prodávat svoje méně kvalitní pelety.
 

Velmi kvalitní dřevěné pelety vyrobené na profi zařízení - velice výkonných peletovacích linkách, které jsou schopny slisovat dřevěné piliny až na hustotu 1250kg/m3.

Složení: tříděná dřevní drť borovicového dřeva  s minimálním možným obsahem kůry. Vhodné do kotlů s mechanickým i pnumatickým čištěním hořáku. Velice nízký vznik popela a vysoká výhřevnost - zaručují bezstarostné vytápění Vašeho domu.

Vhodné do plně automatických peletových / kombinovaných kotlů. Splňují požadavky evropských norem pelet pro automatické kotle.Mohou obsahovat minimální množství kůry tudíž je řadíme mezi pelety klasifikace A2,. Naše pelety jsou čistě z dřevního materiálu (tzn. neobsahují tzv.zelenou biomasu - listí,len,vojtěška,sláma atp.) tudíž při jejích spalování nejsou uvolňovány plyny s obsahem chloru a dusíku atd. ,které způsobují korozi tepelného výměníku vašeho kotle - topného zařízení, což podstatně zkracuje životnost kotle. Tyto přísady jsou většinou dodávány do pelet ,které jsou určené pro tzv.sezónní prodejce-překupníky jejichž cílem zaujmout zákazníka pouze extrémně nízkou cenou na úkor kvality pelet a postupného zničení  kotle,výměníku topného tělesa..

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.