Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Neohodnoceno

Dřevěné pelety - STANDARD A Plus - směs tvrdého dřeva a borovice | 1050kg

STANDARD A plus“ Dřevěné pelety – směs tvrdého dřeva a borovice  – dřevěné pelety za výbornou cenu. Cena 8,4kč za kg

 Cena platí při objednání v eshopu - POZOR : U nás na paletě 1050kg

Velice kvalitní dřevěné pelety vhodné pro automatické kotle jak s pneumatickým tak i mechanickým čištěním hořáku s velmi nízkou popelnatostí třída jakosti A2.

.

Skladem
Kód: 88
16 900 Kč –48 % 8 820 Kč / 1050kg 7 669,57 Kč bez DPH
Kategorie: Pelety
Hmotnost: 1050 kg
Balení v 15kg pytlích - na paletě: 70 ks
Cena za kg:
Cena za 15kg balení:
Průměr: 6 mm
Délka: Max. 4 cm
Popel: 0,4-0,7%
Výhřevnost: 4323-5008 kcal/kg
Upozornění !!! : Zjistili jsme ,že někteří prodejci se snaží pod stejným označením prodávat svoje méně kvalitní pelety.
standardA1V5comboV3
Akce Tip Výprodej
16 900 Kč –48 %

Velmi kvalitní dřevěné pelety vyrobené na profi zařízení - velice výkonných peletovacích linkách, které jsou schopny slisovat dřevěné piliny až na hustotu 1250kg/m3.

Složení:směs dřevní drtě převážně borovicového dřeva  s minimálním možným obsahem kůry. Vhodné do kotlů s mechanickým i pneumatickým čištěním hořáku. Velice nízký vznik popela a vysoká výhřevnost - zaručují bezstarostné vytápění Vašeho domu.Jakostní třída A2

Vhodné do plně automatických peletových / kombinovaných kotlů. Splňují požadavky evropských norem pelet pro automatické kotle. Mohou obsahovat minimální (stopové) množství kůry, tudíž je řadíme mezi pelety klasifikace A2. Naše pelety jsou čistě z dřevního materiálu (neobsahují tzv. zelenou biomasu - listí, len, vojtěška, sláma atp.) tudíž při jejích spalování nejsou uvolňovány plyny s obsahem chloru a dusíku, které způsobují korozi tepelného výměníku vašeho kotle - topného zařízení, což podstatně zkracuje životnost kotle. Tyto přísady jsou většinou dodávány do pelet, které jsou určené pro tzv. sezónní prodejce - překupníky, jejichž cílem zaujmout zákazníka pouze extrémně nízkou cenou na úkor kvality pelet a postupného zničení  kotle, výměníku topného tělesa...

 

Na prodejním skladu v Mělníce lze zakoupit pouze ucelené palety - maloobchodní prodejny jsou vypsány v záložce MALOOBCHODNÍ PRODEJ.  

 

Zpět do obchodu