Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Neohodnoceno

EN plus A1 975kg CZ smrkové pelety

Certifikované smrkové pelety EN+ A1 - garantovaná kvalita potvrzená certifikací EN plus. Pro všechny peletové kotle a krbová kamna s pneumatickým i mechanickým čištěním. Česká výroba .

 

 

Nově možno zakoupit toto zboží v menším množství -od 20 pytlů(300kg) za cenu 9,8kg

Přepočítejtesi vždy cenu pelet za 1KG a ne jen cenu palety - nabídky dopravy zdarma jsou nakonec vždy velmi slušně zákazníky zaplaceny a může se snadno stát ,že doprava 1 palety vás vyjde na 1000-2000kč !!!!!

POZOR : U NÁS JE NA PALETĚ 975 kg!!!!  PŘEPRAVNÍ PALETA ZDARMA. Pro výdej volejte alespoň 10-15min. předem 777 673 509.

 

 

 

Vyprodáno
Kód: 48
9 740 Kč / paleta 975 kg 8 049,59 Kč bez DPH
Kategorie: Pelety
Hmotnost: 975 kg
Balení v 15kg pytlích - na paletě: 66 kshttps://www.briketymelnik.cz/admin/produkty-detail/?id=52&language=cs#
Cena za kg: 9,99
Cena za 15kg balení: 149,85
Průměr: 6 Mm
Délka: Max. 4cm
Popel: do 0,7%
Výhřevnost: 4,6 kWh/kg
Certifikace: EN plus A1

Kvalitní dřevěné pelety vyrobené na profi zařízení - velice výkonných peletovacích linkách, které jsou schopny slisovat dřevěné piliny až na hustotu 1250kg/m3.

CERTIFIKACE ENplus A1 - doporučována většinou výrobců kotlů.

Vhodné do plně automatických peletových / kombinovaných kotlů. Splňují požadavky evropských norem pelet pro automatické kotle. Naše pelety jsou čistě z dřevního materiálu smrkového dřeva s certifikací ENPlus (tzn. neobsahují tzv. zelenou biomasu - listí, len,vojtěška, sláma atp.), tudíž při jejich spalování nejsou uvolňovány plyny s obsahem chloru a dusíku atd., které způsobují korozi tepelného výměníku vašeho kotle - topného zařízení, což podstatně zkracuje životnost kotle. 

Certifikované pelety splňují požadavky jednotné normy ISO-17225-2 která určuje základní parametry a kvalitu pelet. Výrobci pelet ENplus jsou během výroby kontrolováni zda dodržují normativně stanovené parametry a během výroby jsou odebírané vzorky, které se hned zkouší z pohledu kvality. Kontrolovány jsou také výrobní proces a systém udržování kvality.

Obaly

Vzhled obalů se kvůli problémům s jejich produkcí může lišit od obalu zobrazeného na úvodním obrázku. Prvotřídní kvalita se ale nemění! Když si od nás objednáte prémiové ENplus A1 pelety, dostanete jen to nejlepší topivo. Příklady obalů, ve kterých dodáváme tento produkt jsou níže.

obaly pelet EN plus A1

Doprava pelet je možná již od jedné palety podle ceníku na stránce Doprava. Skladová dostupnost na našich Pobočkách v Mělníku nebo Keblově bude potvrzena co nejdříve po odeslání objednávky. Doprava se platí v hotovosti přímo dopravci podle ujeté vzdálenosti. 

Fotografie jsou ilustrativní a finální vzhled obalu se může při dodávce lišit, avšak kvalita zůstává vždy prvotřídní.

Zpět do obchodu