Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Neohodnoceno

Dřevěné pelety - standard PREMIUM BOROVICE - Pelety z borovice třída A1 | 1050kgkg

Dřevěné “PREMIUM” pelety z borovice nejvyšší kvality cena 8,9 kč/kg s DPH. Nově je toto zboží zakoupit i v menším množství (min.od 30pytlů) pouze při osobním odběru.Při odběru ze skladu Mělník volat 777673509- platba pouze v hotovosti. Naše přepravní palety jsou zdarma a na paletě je 1050kg pelet. 

 

 

Skladem
Kód: 46
9 975 Kč / paleta (1050kg) 8 673,91 Kč bez DPH
Kategorie: Pelety
Hmotnost: 990 kg
Balení v 15kg pytlích - na paletě: 70 ks
Průměr: 6 mm
Délka: Max. 4cm
Popel: do 6,3%
Výhřevnost: 18,5 - .31 MJ/Kg
Vlhkost: 6.43 %
PremiumA1Borovice
Novinka Tip

Dřevěné “Standard PREMIUM” pelety vysoké kvality v 15kg pytlích (paleta 1050kg – 70pytlů) vyrobené výhradně z borovicového dřeva .Pelety jsou vyráběné lisováním s dosušováním  ,působením vysokých teplot v sušičce mají charakteristicky tmavší barvu -cappuccino. Bez jakékoli příměsi kůry a jiných dřevin odpovídají nejnáročnějším EU normám kvality a požadavkům výrobců kotlů. Vyrobené z pilin čistého dřeva. 

Dle certifikátu analyzovaných vzorků splňují  technickou normu ISO 17225-2 třída A1 - s výrazně nižší popelnatostí 0,63% a vysokou výhřevností.

Vyrobeno na profesionálních  peletovacích lisech stlačením na hustotu až na 1250kg/m3. Díky tomu a použitím kvalitní suroviny se nedrolí a nevzniká nadměrně prach, který je možno spatřit u méně kvalitních mnohdy i tzv. certifikovaných pelet.  

Vhodné pro všechny typy plně automatických peletových kotlů bez dalšího nastavování spalování – nasypete a topíte! 

Naše pelety jsou čistě z dřevního materiálu (tzn. neobsahují tzv. zelenou biomasu - listí, len, vojtěška, sláma atp.) tudíž při jejich spalování nejsou uvolňovány plyny s obsahem chloru a dusíku, které způsobují korozi tepelného výměníku vašeho kotle - topného zařízení, což podstatně ovlivní životnost kotle.

Na prodejním skladu v Mělníce lze zakoupit pouze ucelené palety - maloobchodní prodejny jsou vypsány v záložce MALOOBCHODNÍ PRODEJ.  

Doprava pelet je možná již od jedné palety podle ceníku na stránce Doprava,  Doprava se platí v hotovosti přímo dopravci podle ujeté vzdálenosti. 

Zpět do obchodu